Koltuk Yıkama Ankara

Ankara Koltuk Yıkama


Koltuklarınız, halılarınız, battaniye ve yorganlarınız evinizde en çok temas ettiğiniz eşyalarınız olmakla birlikte, evinizde en kolay tozlanan, kirlenen ya da lekelenen eşyalarınızdandır. Dokunduğunuz her seferde koltuk, halı, çekyat, battaniye ve yorganlarınız üzerindeki kirler sebebiyle orayı kendine mesken tutmuş mikroplar sizlere bulaşabilir. Ve bu durum sağlığınız açısından pek de olumlu bir şekilde sonuçlanmayabilir. Özellikle astım hastasıysanız ya da sürekli hastalanan ve kırılgan bir yapıya sahipseniz koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama işlemlerini sık, sık yapmalısınız. Çünkü evinizdeki bakteri ve mikropların büyük bir bölümü bunlarda yaşamakta ve her geçen gün, giderek üremektedir. Sağlığınıza olumsuz yönde etki edebilecek bütün bu problemlerin çözümü, elbette ki temizliktir. Ve temizlik denilince akla ilk gelen şey ise Ankara koltuk yıkama firmasıdır. 1990 yılından beri siz değerli müşterilerine koltuk yıkama alanında büyük hizmetler sağlayan firmamız, kurulduğu ilk günden, geldiğimiz bu güne kadar kendini katbekat geliştirmiş ve siz değerli müşterilerinin görüşleri ve beğenileri baz alınarak yapılan araştırmada alanında lider kadrosuyla birlikte firma olarak zirveye oturmuş ve zirvede de kendini rakipsiz görmektedir. Alanında rakipsiz firmamız, siz değerli müşterilerin koltuk yıkama hizmetini son teknoloji ürünlerle vermekte ve en uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır. Bu sebepledir ki 1990 yılından bu güne kadar yerimizi her geçen gün biraz daha sağlamlaştırdık.

Koltuk yıkama operasyonlarımızı bizlere sitemiz üzerinde yayınlanan müşteri hizmetleri numaralarımızdan ulaşarak başlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi arayıp, alacağınız hizmet hakkında bilgi verip bir tarih belirlemek. Bu tarihi belirlememizdeki sebep, size en uygun zamanda evinize gelip koltuğunuzu yıkama işleminizi başlatacağımız bir zamana ihtiyacımız olmasıdır. Koltuk yıkama operasyonlarını iki şekilde yürütmekteyiz. Birincisi; firmamızdan gönderilen ücretsiz, özel servislerimizle, sizin belirlediğiniz bir tarih ve saatte evinize gelerek koltuğunuzu alıp, firmamızın sahip olduğu özel yıkama odalarında koltuklarınızı yıkamaktır. Yıkama işlemi bittikten sonra ise evinize teslim edilerek koltuğunuz istediğiniz yere yerleştirilir. Ve bu işlemle birlikte koltuk yıkama işlemi son ermiş olur. Koltuk yıkama işlemlerindeki ikinci sistem ise; sizin belirlediğiniz bir tarihte evinize gelerek, koltuk yıkama işlemini evinizde gerçekleştirmemizdir. Bu sayede hem siz temizleme işlemlerini nasıl yaptığımıza tanık olursunuz, hem de koltuk yıkama operasyonlarının ne denli gerekli olduğunu görmüş olursunuz. Koltuk yıkama işlemlerinden adım, adım bahsedecek olursak; öncelikli olarak koltuğunuzun üzerindeki tozlar daha önceden dezenfekte edilmiş temizlik makinelerimizle temizlenir. Sonrasında koltuğunuzun aralarına sıkışan, köşelerinde bulunan tozlar ve kırıntılar da koltuktan temizlenir. Bu işlemlerin sonunda koltuğunuzun iç kısmı ve alt tarafı da temizlenerek koltuk yıkama operasyonuna hazırlanmış olur. Bütün bu işlemlerin sonunda koltuğunuzu, alanında bir numara olan ve üstün özellikli anti bakteriyel malzemelerle birlikte, son teknoloji harikası olan buharlı koltuk yıkama makinemizle temizleriz. İşlem sonunda koltuğunuzda kalmış köpüğü ve suyu temizler, koltuğunuzu durular ve kurularız. En nihayetinde sizlere ilk günkünden daha yeni ve çok daha temiz bir koltuk hediye etmiş oluruz.

Firmamız sadece koltuk yıkama alanında değil aynı zamanda halı yıkama alanında da kendini geliştirmiş olup, bu alanda da kalitesini ispatlamıştır. Halı yıkama operasyonlarında da hemen, hemen ankara koltuk yıkama daki işlemler geçerli olsa da halılarınızı yıkamak ve temizlemek çok daha fazla profesyonellik gerektirmektedir. Yıllardır anneniz ya da ev hanımı olarak siz veya eşiniz, evde kullandığınız halılarınızı ya balkonda, ya sokakta bir taşın üzerinde ya da banyoda yıkayıp temizlemeye çalıştınız. Ancak halı yıkama operasyonu yaptığınız yerlerin yeterince dezenfekte edilmemiş ve hatta halınızdan çok daha fazla kirli olan yerler olduklarını hesaba katmadınız. Bu sebepledir ki kaş yapayım derken, göz çıkardınız. Yani mikroplardan arındırayım derken, daha farklı mikropları da halınıza bulaştırdınız. Belki halınız çok daha güzel koktu. Rengi açıldı ancak içerik bakımından, insan sağlığına daha da zararlı hale geldi. İşte bu yüzdendir ki halı yıkama işlemleri çok fazla detay ve tecrübe ister. Eğer dikkatli yapılmazsa, çok daha fazla hastalık potansiyeline sahip olarak evinize geri döner. Ankara koltuk yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimizin bu alanda da içine su serpmekteyiz. İster evinizde, isterseniz de firmamızın özel halı yıkama odalarında yaptırabileceğiniz halı yıkama operasyonları sizler için çok uygun fiyata, çok kısa sürede, çok kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Halı yıkama operasyonumuzda da ücretsiz servis hizmetimiz olup, halınız işlemler sonunda korunaklı bir şekilde sarılarak evinize teslim edilir.

Ankara koltuk yıkama firmamızın diğer hizmetleri ise; yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halılarınızın kenarlarına overlok hizmetidir. Hayatımızın hemen, hemen üçte birini geçirdiğimiz yataklarımızda sürekli temas halinde olduğumuz yorgan ve battaniyelerimiz de çok kısa sürede kirlenebilmekte ve kokabilmektedir. Bu da sağlıklı uyku uyumamız açısından ve güne dinç başlamamız açısından çok önemlidir. Kokan bir battaniye ve yorganda kimse rahat, rahat uyuyamayacağı gibi bu sağlık açısından da pek olumlu bir durum değildir.

Siz değerli müşterilerine sadece bir telefon kadar uzak olan firmamız sizlere hizmet etmekten gurur duyar, sizlerin sağlığıyla mutlu olur.

Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK