Ankara Antibakteriyel Koltuk Yıkama

Antibakteriyel Koltuk Yıkama
Ankara’da bulunan firmamız Antibakteriyel Koltuk Yıkama müşterilerimize özel uygun fiyatlardan her semtimize ücretsiz servis hizmetimi vermektedir.
Her birimizin haftada bir gün izin günü vardır. Bu günde evinizde temiz ve rahat koltuklarınızda uzanarak geçirmek sizin de hakkınız. Koltuklar hayatımızın her köşesinde bulunan ve en çok yıpranan eşyadır. Çoğunlukla evlerimizde kullandığımız koltuklar en titiz ve kaliteli bir şekilde yıkanmayı hak ederler. Evimize gelen misafirler, arkadaşlarımız ve ev halkı dışarıdan getirdikleri bakterilerin koltuklarda en iyi şekilde saklandığını biliyor musunuz? Bu bakteriler sizleri bir zaman sonra hasta eder. Bu yüzden koltuklara titiz bir işlem şarttır. Yılda iki kez yıkanmasını tavsiye eden firmamız ön görülemeyen bir leke de bu sayının koltukların rengi ve yıpranmaması açısından en fazla üçe çıkartılmasından yanadır.
  Antibakteriyel Koltuk Yıkama firması olarak sizlere temizlik için kesin bir garanti veriyoruz. Biz sizlerin olmasını istediğiniz şekilde her şeyi ona göre ayarlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli hususlardan biridir. Bu konuya çok dikkat ediyor, müşterilerimizin fikirlerine saygı gösteriyor ve onu uyguluyoruz. Sizlerde bizimle çalışarak kendi fikirlerinizi sunun. Firma olara fikirler değerlendirilmeye gider ve uygulanır.
Koltuk Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Çağrı merkezimizi arayarak uygun saat ve tarihe bir randevu alınız. Bilgileri yıkama ekibi arkadaşlarımıza iletilir. Adresinize gelmek üzere yola çıkarlar. Hijyen açısından evinize girerken ekip arkadaşlarımız tek kullanımlık galoş takarlar. Koltuğunuzda herhangi bir leke varsa tespit edilip rengine ve dokusuna zara gelmeyecek şekilde bir leke çıkarıcı işlemi uygulanır. En kaliteli koltuk şampuanı kullanılarak antibakteriyel bir şekilde yıkama işlemi başlatılır. Süper güçlü vakum makinesi ile en son kirli su çekilir. İşlem sırasında arkadaşlarımızı izleyebilir daha sonrasında bir değerlendirme yapabilirsiniz.
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Koltuklarınızın temiz ve hijyenik bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız, ekstra servis ücreti ödemekten sıkıldıysanız, memnun kalmak istiyorsanız, sizin seçtiğiniz saat ve tarihlerde olmasını istiyorsanız daha fazlasını öğrenmek için Antibakteriyel Koltuk Yıkama ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
 
İletişim Bilgilerimiz
 
  • 0555 802 91 91 & 0312 483 40 50 numaralarından istediğiniz saat ve günde bize ulaşabilirsiniz.
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK